Dom ProduktyGranitowe kostki brukowe

Zardzewiałe Żółte Łupkowe Kamienie Kroczące Do Podłogi, Kamienie Łupkowe Outdoor Garden

Zardzewiałe Żółte Łupkowe Kamienie Kroczące Do Podłogi, Kamienie Łupkowe Outdoor Garden

  • Rusty Yellow Slate Stepping Stones For Flooring , Outdoor Garden Slate Stones
  • Rusty Yellow Slate Stepping Stones For Flooring , Outdoor Garden Slate Stones
  • Rusty Yellow Slate Stepping Stones For Flooring , Outdoor Garden Slate Stones
  • Rusty Yellow Slate Stepping Stones For Flooring , Outdoor Garden Slate Stones
 • Rusty Yellow Slate Stepping Stones For Flooring , Outdoor Garden Slate Stones

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY JIANGXI
  Nazwa handlowa: DAVID STONE
  Orzecznictwo: Slate Stone Paving
  Numer modelu: CS-040 Łupek z kamienia łupkowego

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 * 20'FCL
  Cena: Negotiated
  Szczegóły pakowania: Grubość 10mm - łupek podłogowy - 60sqm / skrzynia, 15-16crates / 1 * 20'FCL Maksymalne obciążeni
  Możliwość Supply: 10000sqm / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: łupek podłogowy gęstość: 2,68 g / cm3
  Absorpcja wody: 0,21% Wytrzymałość na zginanie: 71,2Mpa
  Wytrzymałość na ściskanie: 118Mpa Kolor: Zardzewiały żółty
  Applicatoin: Płytki podłogowe i kostka brukowa
  High Light:

  granite patio pavers

  ,

  granite paving tiles

  Zardzewiałe żółte Łupkowe Kamienie Stopniowe Podłogi, Kamienie Łupkowe

  Zalety łupków

  Łupek jest świetnym rozwiązaniem dla domów z basenami lub funkcji wody na zewnątrz. Materiał jest w naturalny sposób antypoślizgowy i może powstrzymywać właścicieli domów i ich gości przed poślizgnięciem się lub upadkiem podczas wychodzenia z basenu. Kolejną zaletą łupka jest szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Często dostępne w odcieniach szarości, niebieskiego i jasnego fioletu, występuje także w ciemniejszych i głębszych odcieniach czerwieni i brązu. Właściciele domów mogą wybrać kolor, który uzupełnia ich rośliny lub ich kolory wykończenia. Chociaż łupek jest dość trwały, wykonawcy mogą z łatwością rozbijać układarki na różne kształty i rozmiary. Ułatwia to szybkie tworzenie niestandardowego wyglądu. Za pomocą specjalistycznych narzędzi wykonawca może rozbijać układarki na różne elementy, aby pasowały do ​​mniejszych lub dowolnych unikalnych obszarów nieruchomości. Łupek sprawdza się również szczególnie w obszarach tropikalnych i regionach, w których występują niewielkie ilości wody i śniegu.

  Kolor układanki

  Dachówka łupkowa ma wiele niesamowitych kolorów, podobnie jak płytki do układania płytek. Od ciemnej czerni do czerwieni, brązu, fioletu wszystkie kolory są w układach z kamienia łupkowego. Żadne dwie płytki z kamienia łupkowego nie są takie same i to jest piękno tego kamienia. Wyraźny wygląd układarek łupkowych sprawia, że ​​doskonale sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach domu. Możesz budować schody, układać je na ścianach i balkonach z powodu ogromnej siły kamienia łupkowego.

  Ciemne kolory układarek łupkowych są bardziej prawdopodobne, że zanikają z powodu wyższego żelaza w nich.
  Rozłóż układarki dookoła basenu, ponieważ są one antypoślizgowe i idealnie nadają się do tego miejsca. Kamień łupkowy praktycznie nie ma wpływu na działanie kwasu, dzięki czemu doskonale nadają się również do basenu. Bruki do układania łupków można uszczelniać raz na trzy miesiące, aby kolor nie zniknął.

  Kamień łupkowy stał się popularnym medium zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Ze względu na naturalne piękno, charakterystykę pracy, niskie wymagania konserwacyjne i trwałość, kamień łupkowy jest niezwykle twardy, nie ma wpływu na cykle zamarzania i rozmrażania, w naturalny sposób nie ślizga się i nie ślizga. Producenci produkują te kamienie do celów brukarskich w niestandardowych rozmiarach i oferują kilka wykończeń i wzorów.

  Rozmiary, kształty i kolory kostki brukowej

  Płytki używane do nawierzchni są dostępne w wielu kształtach, takich jak kwadrat, prostokąt, wzory, kształty nieregularne i niestandardowe. Mogą być wykonane w wielu rozmiarach, grubościach i wykończeniach. Rozmiary niestandardowe zależą od wybranego kamienia łupkowego, jego wykończenia, grubości, szerokości spoiny i innych czynników. Najbardziej powszechne kolory nawierzchni dla łupków są czarne i ciemnoszare, ale dostępne są również inne warianty, takie jak zieleń i niektóre metalowe wykończenia, takie jak miedź, ocean i łososiowy róż.

  Popyt na łupkowe płytki kamienne

  Kamień łupkowy jest bardzo poszukiwanym materiałem do układania nawierzchni. W przypadku zewnętrznych tarasów i podjazdów nawierzchnia z kostki brukowej oferuje więcej charakteru i autentyczności. Łupek był używany jako kamień budowlany od bardzo dawna. Jego laminarny charakter ułatwia pracę i cięcie. Obecnie jest popularnym wyborem do pokryć dachowych i ścian, a także do układania nawierzchni. To, co odróżnia łupek od innych kamieni, to zdolność dzielenia na cienkie blachy, co czyni go idealnym do układania nawierzchni, pokrycia dachowego, okładzin itp. Kamienie łupkowe mogą mieć wiele różnych wykończeń, takich jak szlifowany, szlifowany piasek itp.

  Aplikacje do układania płytek

  Oto liczba wniosków o układanie płytek. Najczęściej stosowanymi zastosowaniami mieszkaniowymi są tarasy, podłogi, chodniki, podjazdy, podłogi wewnętrzne, balkony, ścieżki i boki. Można również wykonać okładziny ścienne, stopnie, zagospodarowanie terenu za pomocą kamienia do układania łupków. Układarki do płytek są również zalecane przez architektów i budowniczych, ponieważ można tworzyć wiele projektów. Ponadto jest to bardzo trwały, antypoślizgowy i łatwy do utrzymania kamień naturalny.

  Specyfikacja kostki brukowej :

  Gęstość 2,68 g / cm3
  Absorpcja wody 0,20%
  Wytrzymałość na zginanie

  71,0Mpa

  Wytrzymałość na ściskanie 118,3Mpa
  Rozmiar i grubość 10 / 20mm Gruby, nieregularny rozmiar
  Pochodzenie Chiny JiangXi
  Czas oczekiwania W ciągu 7 dni
  Układanie kostki brukowej:

  Grubość 10mm łupka podłogowego - 60sqm / skrzynia, 15-16crates / 1 * 20'FCL Maksymalne obciążenie: 27tons

  Grubość 20mm łupka podłogowego - 33sqm / skrzynia, 14-15crates / 1 * 20'FCL Maksymalne obciążenie: 27tons

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen David Stone Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Paul Ma

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty